تنها با ۸/۵ تومان پیامک ارسال کنید!

اگر میخواهید با تعرفه پایین پیامک ارسال کنید با ما همراه باشید
کمترین تعرفه ارسال پیامک

کمترین تعرفه ارسال پیامک در کشور

ارائه تعرفه ۸/۵ تومان واقعی توسط سامانه پیام کوتاه اعلانک

امروزه با توجه به نیاز کسب و کار ها به معرفی خدمات و محصولات خود به مخاطبین و مشتریان خود ، پیامک انبوه یکی از راه های با صرفه و موثر در تبلیغات و معرفی محصولات است.

 

در این راستا استفاده از کمترین تعرفه برای این دسته از کاربران بسیار حائز اهمیت است و به دنبال ارائه کننده کمترین تعرفه در بین سامانه های پیامکی هستند .

در سامانه پیامک اعلانک همیشه سعی بر این بوده است که با ارائه کمترین تعرفه های پیامک حتی در پنل های نوع رایگان در کنار کسب و کار ها و کاربران عزیز باشیم و سهم کوچکی در پیشبرد اهداف آنها داشته باشیم .

در سامانه پیامک اعلانک برای اولین بار در بین تعرفه های بسیار بالای پیامک دیگر شرکت ها ، تعرفه ۸ تومان (۸۵ ریال) واقعی ارائه میشود .

این به دین معنی است که شما برای هر پیامک ۸ تومان پرداخت میکنید و میتوانید تعداد بیشتری نسبت به دیگر سامانه ها ارسال داشته باشید و بازخورد خود را افزایش دهید.

در نظر داشته باشید ، داشته باشید که اکثر سامانه ها چنین تعرفه ای در اختیار کاربران قرار نمیدهند و باید به این نکته توجه داشته باشید که شما در سامانه خود بتوانید تعرفه ارائه شده (۸/۵ تومان) را مشاهده نمایید و نباید به این صورت باشد که به عنوان مثال در پنل خود ۹/۵ را ملاحظه کنید و به شما اعلام کنند اگر مبلغی خرید کنید ما شارژ هدیه به شما خواهیم داد و تعرفه شما پایینتر خواهد بود ! هوشیار باشید!

در سامانه اعلانک در پنل شما تعرفه ۸ تومان را خواهید دید و نمایندگان محترم حتی میتوانند همین تعرفه را به زیر مجموعه های خود با قیمت دلخواه ارائه نمایند .

در صورتی که هر گونه سوال یا ابهامی در این زمینه دارید با راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما در بخش فروش و پشتیبانی پاسخگوی شما عزیزان باشند .

هنوز در اعلانک ثبت نام نکرده اید !؟

در یکی از پنل های (رایگان یا پولی) پنل اعلانک ثبت نام نمائید