افزونه رایگان Digits

دانلود رایگان نسخه جدید افزونه ثبت نام و ورود با موبایل دیجیتس
سایت فروش پنل نمایندگی

افزونه پیامک دیجیتس

جدیدترین نسخه افزونه ثبت نام و ورود با موبایل پیامک دیجیتس رونمایی شد .

کاربران و نمایندگان محترم میتوانند از طریق این افزونه که یکی از افزونه های حرفه ای و پیشرفته است ، برای ثبت نام و ورود کاربران خود به سیستم وردپرس استفاده نمایند .

افزونه دیجتیس

این افزونه نسخه استاندارد موجود در سطح اینترنت میباشد و بدون نیاز به لایسنس و بدون محدودیت تعداد دامنه ، این امکان را دارد که پیامک ارسالی شما را بصورت آنی و سریع تحویل مخاطب شما با استفاده از پنل پیامک اعلانک (PayamMatni) نماید .

با این امکان شما دیگر نیاز به کد نویسی و راه های وقت گیر دیگر برای ارسال سریع نیستید و تنها کافی است نام کاربری و رمز عبور خود را در افزونه تنظیم نمائید و یک شماره ارسال کننده قرار دهید .

جهت ارسال پیامک های خود به شماره های بلک لیست ، پیشنهاد میشود از خط خدماتی رایگان استفاده کنید .

توسط شماره خدماتی شما قادر خواهید بود حتی به شماره هایی که پیامک تبلیغاتی آنها غیر فعال شده است نیز پیامک ارسال نمائید و مشکلی از بابت عدم دریافت پیامک نخواهید داشت.

برای دانلود رایگان پلاگین از لینک زیر و یا در پنل خود به بخش وب سرویس > افزونه ها مراجعه نمائید.

 

هنوز در اعلانک ثبت نام نکرده اید !؟

برای استفاده از این افزونه میبایست در یکی از پنل های (رایگان یا پولی) پنل اعلانک ثبت نام نمائید 

وب سرویس پنل پیام کوتاه اعلانک

امکانات وب سرویس پنل پیام کوتاه اعلانک

سرعت بالای ارسال در وب سرویس اعلانک

سرعت ارسال بالا

ارسال های انجام شده در وب سرویس سامانه اعلانک با نهایت سرعت انجام میگردد و دیگر نیاز به انجام هیچ گونه کد نویسی و برنامه نویسی نیست.

خط خدماتی اشتراکی اعلانک

خط خدماتی رایگان

شما میتوانید در ارسال های خود از خط خدماتی رایگان استفاده نمائید و پیام های خود را به شماره های بلک لیست (مسدود شده) نیز ارسال نمائید

افزونه های پیامکی

افزونه های متعدد

افزونه های متعدد برای استفاده شما در اسکریپت های مختلف ارائه شده است که شما میتوانید از بخش وب سرویس > افزونه ها ، ی پنل خود دانلود و استفاده نمائید